Pagalba neįgaliesiems

Pagalba neįgaliesiems

UAB „Skuodo autobusai“ teikia specialią pagalbą riboto judumo asmenims bendrovės aptarnaujamuose vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutuose. Siekiant užtikrinti, kad Jūsų norimu maršrutu važiuotu autobusas pritaikytas riboto judumo asmenims, apie savo specifinius poreikius, susijusius su sėdima vieta, turite mums pranešti iš anksto.

Specialioji pagalba neįgaliesiems ir riboto judumo asmenims teikiama ir Skuodo autobusų stotyje – padedame keleiviui įlipti į autobusą ar išlipti iš jo, įkelti ar iškelti bagažą, palydime iki bilietų kasų.

Jei Jums reikalinga speciali pagalba keliaujant bendrovės aptarnaujamais vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutais arba Skuodo autobusų stotyje, prašome apie tai pranešti Skuodo autobusų stoties dispečeriui telefonu (8 440) 73624, likus ne mažiau kaip 36 val. iki to laiko, kai reikės pagalbos ir atvykti į  Skuodo autobusų stotį ar stotelę 10 minučių iki autobuso išvykimo laiko, nustatyto maršruto tvarkaraštyje.

Dispečerinės darbo laikas:

  • I–V 7:20–18:50 val.
  • VI–VII  7:20–13:50 val.
  • Pietų pertrauka 12:00–12:20 val.

Europos parlamento reglamentą dėl miesto ir tolimojo susisiekimo autobusų transporto keleivių teisių galite rasti čia.

Jei turite papildomų klausimų, dėl specialios pagalbos neįgaliesiems ir riboto judumo asmenims, parašykite mums elektroninį laišką info@skuodoautobusai.lt arba paskambinkite telefonu (8 440) 73623.